Koka ispustila vodstvo od pet razlike Foto: Mario Šamec

Koka protiv Trešnjevke remizirala prvi puta ove sezone

| 28.11.2015. u 18:37h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su danas propustile pobijediti u domaćoj utakmici protiv Trešnjevke, izravnih konkurenata za sredinu tablice, i po prvi puta u sezoni su upisale neodlučeni ishod 27:27 protiv jedne momčadi Prve hrvatske rukometne lige u 11. kolu.

Do 23. minute prvog poluvremena obje ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, ali kod rezultat 12:12 Koka radi seriju od 4-0 i bježi Trešnjevki na poluvremenu na pet golova razlike (19:14). Ipak, u drugom poluvremenu crnim rupama u igri dozvoljavaju Trešnjevki povratak u neizvjesnu utakmicu, a od 45. minute nadalje ponovno se igra gol za gol. Kod rezultata 27:26 za gošće u 55.minuti, nijedna momčad nije zabila gol četiri minute, da bi Josipa Tomić pogotkom u 59. minuti donijela bod varaždinskom sastavu.

U redovima Koke najbolja strijelkinja je bila Anita Poljak s devet golova, a dobre partije su još jednom odigrale Ines Domjan sa šest golova i Josipa Tomić sa pet. Dobru partiju je odigrala i golmanica Koke Janja Golubić sa 17 obrana. U sljedećem 12. kolu, Koka gostuje kod Umaga.