 |
Autor: |
|
Martina Pižeta
|
 |
Broj komentara: |
|
0 |
 |
Pošalji prijatelju putem e-maila |
 |
Ispiši stranicu |
Danas oko 14.30 sati, iz kuće u varaždinskoj Trenkovoj ulici policijski službenici u civilu odveli su predsjednika Uprave Stanoinga, Eduarda Brumena. Kao što je poznato, istražne radnje oko poslovanja Stanoinga traju već otprilike mjesec dana. Rezultirale su današnjom premetačinom Brumenove kuće te naposljetku, i njegovim odvođenjem na obavijesni razgovor.
Marina Kolarić, glasnogovornica varaždine PU napomenula je da su u tijeku istražne radnje iz sfere gospodarskog kriminaliteta, ali nije rekla gdje. Darko Galić, v.d. županijskog državnog odvjetnika rekao je pak da će priopćenje za medije biti izdano tijekom današnjeg dana ili najkasnije sutra.
Kako smo doznali od susjeda obitelji Brumen, premetačina je započela oko 8 sati. Međutim, dodao je da je Brumen bio ljubazan i drag susjed te da ovo nikako nije očekivao.