Dubravka pobijedila Dravu (SĐ) i skočila na peto mjesto

| 10.10.2015. u 18:59h | Objavljeno u Sport

Drava (SĐ) ipak nije kapitalizirala dobru predstavu od prije tjedan dana protiv Bednje te je izgubila 4:1 u 8. kolu protiv momčadi Dubravke koja je ovom pobjedom skočila s 8. na 5. mjesto tablice 1. Županijske nogometne lige.

Na kraju prvog poluvremena izgledalo je da bi Drava (SĐ) mogla pobijediti i ovu utakmicu postigavši gol u 44. minuti preko Igora Prebegovića. Ipak, preokret domaćina je počeo dosuđenim kaznenim udarcem u 51. minuti susreta kada izravni crveni karton dobiva gostujući golman Nikola Markulinčić, a pogodak iz kaznenog udarca postiže Marko Jurinec. Nakon isključenja Dubravka preuzima kontrolu nad utakmicom te postiže tri pogotka. U 65. minuti domaćine u vodstvo dovodi Nikola Belčić, na 3:1 u 70. minuti povisuje Tomislav Cepanec, a isti igrač postavlja konačnih 4:1 u 85. minuti utakmice.

Sloga i Orač su odigrali utakmicu bez pobjednika 2:2, a Plitvica iz Selnika je nanijela Čevu sedmi poraz sezone pobijedivši ih 3:1.